(0472) 50-30-03

e-mail:druk_r@ukr.net
Типография в Черкассах - Everest 
офсетная печать, издательство, переплётные работы,
все виды полиграфической продукции

Виготовлення, шкільні щоденники на замовлення Черкаси

Індивідуальні шкільні щоденники можуть буть з різною індивідуальною інформацією на розсуд адміністрації школи. Друк шкільних щоденників можливий з Вашого оригінал-макету, а якщо у Вас його нема, ми допоможем Вам розробить Ваш індивідуальний шкільний щоденник. Також, якщо Ви раніше не замовляли шкільні щоденники, то ми Вам можем запропонувати в якості шаблону на шкільні щоденники, індивідуальну інформацію котру ми вже друкували для інших шкільних щоденників на замовлення. Індивідуальні шкільні щоденники на замовлення містять корисну інформацію для учнів і вчителів.

Наша виробнича база дозволяє виготовить шкільні щоденники на замовлення в Черкасах з фото и логотипом школи в картонній (м`якій) і твердій обкладинці. Шкільні щоденники в м`якій обкладинці можливо скріпить на дві, або три скоби. Шкільні щоденники в твердій обкладинці прошиваються на нитки. При виготовленні шкільні щоденники в м`якій палітурці можливо зробить висічне віконце для перегляду даних про учня. Шкільні щоденники в твердій палітурці на замовлення, це самий міцний і презентабельний варіант.

Виготовлення шкільних щоденників на замовлення можливо двох стандартних розмірів 210х145 і 210х160. Також можливо замовить індивідуальні шкільні щоденники нестандартних розмірів.

Ми також виготовляєм щоденники тренувань на замовлення і щоденники досягнень на замовлення.

 

 

dnevnikshkolniy

etiketka nasinyabaner
 

online

pereplet diplomov

remont knig